Požičovňa tepovačov

Safebrowsing status Karcher požičovňa tepovačov v Bratislave Ponúkame kvalitné čistiace a tepovacie stroje značiek Kärcher, ktoré Vám uľahčia čistenie vo Vaších priestoroch či v podnikaní alebo v domácnosti. S výberom vhodného tepovača Kärcher , príslušenstva a čistiacich prostriedkov Vám poradí zaškolený personál. Už 15 rokov sme požičovňa tepovačov v Bratislave pre firmy a domácnosti. Pracovať s prístrojom KÄRCHER je zábava. Ak si objednáte službu tepovanie píde pracovník ktorému je denná rutina tepovanie. Keď na neho pozeráte pri práci niektoré veci by ste urobili lepšie alebo inak. Pracovať s týmto prístrojom je veľmi jednoduché a ak Vám mini práca nerobí problém tak ste správny človek ktorý si svoje čalunené nábytky vyčistí nejlepšie. Poskytneme Vám poradenstvo a najlepšie čistiace prostriedky na vyčistenie Vášho čalunenia, kobercov, stoličiek, auta. Pre PROFI majstrov ponúkame aj iné typy prístrojov s ktorými dosiahnete profi výsledok Vašej práce.

Kontakty

URL:
http://www.kefa.sk
Ulica, číslo:
Kazanská 21
Mesto:
Bratislava
PSČ:
821 07
Telefón:
0917300888
QR kódy:
QR kód pre telefónne číslo
QR kód pre internetovú záložku
QR kód pre kontaktné údaje
Dajte nám hlas
Hlasov za: 0, proti: 0, spolu: 0

Štatistické údaje

Zaradená v:
Upratovanie a čistenie,
Dátum registrácie:
02.05.2018
Dátum úpravy:
03.05.2018
Zobrazení vizitky:
115x
Počet odchodov:
0x
Spätný odkaz
Vzájomné odkazy: my už na Vašu stránku odkazujeme, skúste to spraviť aj vy, tu je kód na vloženie:
<a href="https://www.e-katalog.sk">katalóg stránok</a>
Svoju pozíciu v katalógu si môžte zlešiť aj tak, že umiestnite hlasovaciu ikonku na Vašu stránku, skúste vložiť tento kód, zaberie len malé miesto (80x27px)
<iframe src="https://www.e-katalog.sk/hlasuj.php?id=249196" width="80" height="27" scrolling="no" frameborder="0"><a href="https://www.e-katalog.sk/karta/kefa.sk">Hlasuj sa túto stránku</a></iframe>

Výsledné zobrazenie: Hlasuj sa túto stránku

Zdieľaj na FB Pošli na Twitter Upraviť

UPOZORNENIE: Prevádzkovateľ portálu e-katalog.sk nezodpovedá za tieto informácie

Hore

Vaše komentáre k tejto stránke

 

Váš odkaz bol odoslaný!